ctr.com.pl
Kupuj bez rejestracji!  

XQ 900

Strona główna  »  Artykuły  »  XQ 900


XQ 900
Model XQ 900 to wysokiej klasy rejestrator DVR zaprojektowany specjalnie na potrzeby nowoczesnych aplikacji monitoringu wizyjnego. Rejestrator cyfrowy obrazu z serii XQ 900 rewelacyjnie sprawdza się w systemach CCTV, gdzie konieczny jest zapis wizji przez okrągłe 24 godziny na dobę.
Urządzenie zostało wyposażone w cztery wejścia audio i dziewięć wejść wideo, co oznacza, że zarówno rejestruje wizję jak i fonię. Bardzo korzystna prędkość zapisu wizji na poziomie 200 klatek na sekundę, gwarantuje dynamiczny materiał filmowy, dający możliwość identyfikowania obiektów. Podczas rejestracji nagrań wideo model XQ 900 korzysta z kodeka MPEG-4, zmniejszającego objętość plików wideo przy jednoczesnym nie pogarszaniu ich jakości. Możliwość zaimplementowania aż 3 dysków HDD o łącznej pojemności 1,5TB zapewnia długi czas archiwizacji danych. Dodatkowe właściwości oraz możliwości modelu DVR XQ 900:
- wbudowany moduł sieciowy Ethernet,
- łatwa konfiguracja i zarządzanie,
- możliwość sterowania kamerami obrotowymi przy pomocy myszy komputerowej (wbudowany port USB),
- doskonale zaprojektowany interfejs zarządzający, zapewniający szybki i łatwy dostęp do wszystkich funkcji rejestratora DVR XQ 900.