ctr.com.pl
Kupuj bez rejestracji!  

Rejestrator cyfrowy KPD 604

Strona główna  »  Artykuły  »  Rejestrator cyfrowy KPD 604


Rejestrator cyfrowy KPD 604
4-kanałowy rejestrator wideo KPD 604 to urządzenie CCTV, które idealnie łączy w sobie funkcjonalność, niezawodność oraz atrakcyjną cenę. Ze względu na odpowiednie połączenie tych wszystkich właściwości model KPD 604 jest rewelacyjną propozycją na w tworzenie profesjonalnego monitoringu w domu, biurze, firmie, sklepie czy magazynie.
Za pomocą rejestratora cyfrowego KPD 604 możemy rejestrować obraz z 4 kamer przemysłowych. Dodatkowo dzięki jednemu wejściu audio urządzenie pozwala na zapis wysokiej jakości dźwięku. Prędkość rejestracji to 100 klatek na sekundę, co w przypadku 4 kamer daje nam 25 klatek na każdą kamerę! Stanowi to gwarancję dynamicznego i pełnego detali materiału wideo. Rejestrator cyfrowy KPD604 korzysta z wydajnej kompresji wideo MPEG-4, która nie tylko zapewnia wysoki poziom nagrań ale także znacznie wydłuża okres przechowywania nagrań. Model KPD 604 został standardowo wyposażony w dysk HDD 750GB, który dzięki nowoczesnej kompresji pozwala na tworzenie wielotygodniowego archiwum nagrań. Dodatkowo czas archiwizacji wydłuża funkcja nadpisywania najstarszych nagrań.

Praca w sieci LAN/WAN/Internet!

Rejestrator cyfrowy KPD 604 to niezwykle funkcjonalne urządzenie dozorowe, ponieważ oprócz dozoru stacjonarnego pozwala na podglądanie obrazów i konfigurację z poziomu przeglądarki internetowej WWW. Dzięki takiej możliwości dozór nad obiektem możemy prowadzić z dowolnego miejsca na ziemi, a jedynym wymaganiem jest dostęp do sieci Internet. Obraz jaki wysyła rejestrator cyfrowy przez sieć KPD 604 można skompresować i odpowiednio dostosować do łącza internetowego którym dysponujemy. Pozwala to na stworzenie optymalnego środowiska pracy, a co za tym idzie na niezwykle płynną i stabilną transmisję obrazów.Dostosuj rejestrator do własnych potrzeb!

Model KPD604 został wyposażony w bardzo funkcjonalne tryby zapisu, dzięki czemu użytkownik może dostosować rejestrator do własnych potrzeb i wymagań. Urządzenie oferuje zapis wizji w następujących trybach:

- tryb manualny,
- tryb ciągły,
- tryb kalendarz (harmonogram zadań),
- tryb alarmowy.

Technologia PENTAPLEX!

Producent zaimplementował w rejestratorze technologię pracy PENTAPLEX, dzięki czemu urządzenie jest w stanie wykonywać kilka czynności jednocześnie. Rejestrator cyfrowy KPD604 może wykonywać aż 5 czynności w tym samym czasie, a jest to: podgląd w trybie „na żywo”, zapis, odtwarzanie, archiwizacja oraz zdalna praca w sieci IP.

Efektywna i stabilna praca!

Dzięki wykorzystaniu tylko najwyższej jakości materiałów oraz podzespołów rejestrator cyfrowy KPD 604 może bezawaryjnie pracować przez wiele lat. Ponadto, wraz z czasem użytkowania jakość nagrań jest cały czas na najwyższym poziomie!

Dla osób o zapotrzebowaniu na większą ilość kanałów wideo doskonałą alternatywą są rejestratory cyfrowe z serii KPD 608 (8 kanałów wideo) i KPD 616 (16 kanałów wideo).

Specyfikacja techniczna:

Tryb pracy: pentaplex
Liczba wejść wideo: 4 (BNC)
Prędkość zapisu: max. 100kl/sek.
Kompresja: MPEG 4
Rozdzielczość: 352 x 288 przy rejestracji 100 kl/sek.
720 x 576 przy rejestracji 25 kl/sek
Pełny ekran 720*576
Tryb zapisu: ręczne /alarmowe/ kalendarz/ detekcja ruchu
Liczba wyjść wideo: 1 x BNC
Liczba wejść/ wyjść audio: 1 / 1
Zdalne sterowanie: pilot IR, komputer PC przez sieć
Interfejs sieciowy: Ethernet RJ-45 (10/100 Base-T)
Obsługiwane protokoły: TCP/IP, DHCP, FTP, DDNS
Archiwizacja: HDD (max. 750 GB)
Blokada klawiatury: TAK
ZOOM / PIP: TAK / -
Sposób wyszukiwania nagrań: ostatni zapis, pełna lista, z detekcji ruchu, wg dat
Przyśpieszanie odtwarzania: max. x 32
Przeglądanie nagrań na innym urządzeniu: TAK
Regulacja parametrów obrazu: kolor, kontrast, jasność, nasycenie
Poziomy jakości obrazu: podstawowa (basic), normalna (normal), wysoka (high), najlepsza (best)
Nazwy kamer: 16 znaków
Zasilanie: 230 V AC (DC 19V, 64W)
Wymiary: 343 x 65 x 300 mm
inne: wyjmowany panel przedni pełniący funkcję pilota IR
przełączanie sekwencyjne
bachup fragmentów nagrań na pamięć typu "PenDrive" (złącze USB)
zdalne powiadamianie o alarmach np. na FTP

Przejdź do e-sklepu: KPD604

Podobne produkty: KPD 608
KPD 616