ctr.com.pl
Kupuj bez rejestracji!  

Kamera dzień/noc LTC 0620

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamera dzień/noc LTC 0620


Kamera dzień/noc LTC 0620
Kamera dzień/noc LTC 0620 firmy Bosch Security Systems to idealne połączenie jakości, funkcjonalności i atrakcyjnej ceny. Prezentowane urządzenie doskonale nadaje się do prowadzenia profesjonalnego nadzoru wizyjnego.
Producent kamery dzień/noc LTC 0620 zaimplementował w niej szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które jeszcze do niedawna były całkowicie poza zasięgiem techniki. Według instalatorów CCTV jest to jedna z najlepszych propozycji na tworzenie całodobowego monitoringu wizyjnego.

Kamera Dinion XF LTC 0620 dzień/noc posiada unikalny przetwornik CCD 1/2", który generuje obraz w bardzo wysokiej rozdzielczości poziomej rzędu 540 linii TV. Dzięki nowoczesnej optyce oraz światłoczułym elementom wewnętrznej budowy kamera może rejestrować wizję w każdych warunkach oświetleniowych. Urządzenie pracuje w dwóch trybach. W zależności od panujących warunków oświetleniowych kamera LTC 0620 dzień/noc pracuje w trybie monochromatycznym (noc) lub kolorowym (dzień).


Widok kamery LTC 0620 z tyłu

Ogromną zaletą modelu LTC 0620 jest współpraca z dodatkowymi reflektorami podczerwieni (praca w całkowitych ciemnościach), co umożliwia wbudowane, mechanicznie ustawiane filtry podczerwieni.

Przemysłowa kamera dzień/noc Dinion XF LTC 0620 firmy Bosch korzysta z 15-bitowej technologii analizy i obróbki obrazu, dzięki czemu zapewnia prawidłowe odwzorowanie nawet szybko poruszających się obiektów. Dodatkowe wsparcie ze strony technologii XF Dynamic pozwala na zwiększenie zakresu dynamiki obrazu co sprawia, że kontrast i reprodukcja kolorów jest dokładniejsza.

Kamera przemysłowa LTC 0620 dzień/noc została zbudowana specjalnie z myślą o pracy przy zmieniającym się oświetleniu. Na jej wyposażeniu znalazło się wiele funkcji zapewniających jak najlepszą jakość obrazu w zmiennych warunkach oświetleniowych: kompensacja światła z tła (BLC), domyślna migawka, unikalna funkcja SenseUP (wysoki poziom obrazu w warunkach nocnych gdy jedynym źródłem światła są gwiazdy i księżyc).

Dużym walorem użytkowym modelu Dinion XF LTC 0620 dzień/noc jest funkcja Lens Wizard, która automatycznie wykrywa rodzaj zamontowanego obiektywu. Za pomocą specjalnego asystenta możemy odpowiednio dostosować otwarcie przysłony do całodobowego trybu pracy.

Kamera dzień/noc Dinion XF LTC 0620 została również wyposażona w unikalną technologię dwukierunkowej komunikacji z innymi urządzeniami Bilinx. Technologia Bilinx dostępna jest jedynie w kamerach firmy Bosch. Przy jej pomocy możemy sprawdzić między innymi: stan kamery, zmianę ustawień, aktualizację oprogramowania, itp.

Kamery dzień/noc LTC 0620 Dinion XF doskonale sprawdzają się w miejscach gdzie od kamer przemysłowych wymaga się funkcjonalności i najwyższej jakości wytwarzanego obrazu. Model LTC 0620 powszechnie jest stosowany w bankach, placówkach państwowych, hotelach, kasynach oraz dużych centrach handlowych.

Niezawodność w działaniu, doskonała jakość obrazu oraz imponująca funkcjonalność to wszystko daje nam kamera dzień/noc LTC 0620 Bosch.

Podstawowe parametry techniczne:

Przetwornik: CCD 1/2 z wybieraniem międzyliniowym
Rozdzielczość: 540 TVL
Czułość (kolor / czarno-biały): 0,18 / 0,024 Lux
Czułość z funkcją SenseUp (k/c-b 0,018 /0,0024 Lux
Elektroniczne systemy: AGC, BLC, AWB, FL, AES, AI, SenseUp
Synchronizacja: z siecią
Mocowanie obiektywu: CS
Alarmowe wejście: tak
Sterowanie: OSD, przyciski
Wymiary: 59x67x122
Masa: 0.45 kg
zasilanie 12 - 220 V

Oficjalny dystrybutor Bosch: CTR Partner

Produkty podobne: kamera LTC 0495 dzień/noc