ctr.com.pl
Kupuj bez rejestracji!  

Kamery IP Panasonic

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamery IP Panasonic


Kamery IP Panasonic
BB-HCM381CE to profesjonalne kamery IP Panasonic, których przemyślana konstrukcja sprawdza się w najbardziej wymagających systemach telewizji przemysłowej. Kamery obrotowe IP Panasonic z serii BB-HCM381CE zostały zaprojektowane z myślą o szerokim gronie odbiorców.
Cechą charakterystyczną dla serii BB-HCM381CE są bardzo dobre parametry użytkowe. Do budowy prezentowanej kamery IP skorzystano z najwyższej jakości materiałów i podzespołów, dzięki którym pracuje długo i bezawaryjnie.

Kamery obrotowe IP Panasonic BB-HCM381 CE skonstruowano na bazie przetwornika 1/4" 320000 pixel CCD, który zapewnia bardzo wysoką jakość generowanego obrazu. Obiektyw o jasności F1.6 - 3.6 daje możliwość prowadzenia efektywnej obserwacji nawet przy słabym poziomie oświetlenia. Kamery IP BB-HCM381 CE cechują się niewielkimi rozmiarami, dzięki czemu zapewniają profesjonalną ochronę wizyjną.

Seria BB-HCM381 CE na tle innych kamer sieciowych, wyróżnia się przede wszystkim bardzo zaawansowaną pracą w sieci IP. Jest to urządzenie które stworzono również z myślą przyszłości, ponieważ jako jedne z nielicznych obsługuje zarówno protokół IPv4 oraz IPv6. Podgląd za pomocą przeglądarki WWW może być realizowany z dowolnego miejsca na ziemi. Bardzo wysoka jakość transmitowanego po sieci obrazu to zasługa wydajnego kodeka JPEG.

Model BB-HCM381 CE jako jedna z nielicznych kamer sieciowych IP pozwala na bezpośrednie nagrywanie obrazów na przenośnych nośnikach pamięci. Dzięki obsłudze kart SD w łatwy i wygodny sposób możemy zarejestrować obrazy widziane przez kamerę.

Kolejnym walorem użytkowym kamery IP Panasonic z serii BB-HCM381CE jest bardzo duży zoom optyczny, pozwalający na przybliżenie obserwowanej sceny nawet o 42x (21-krotny zoom optyczny, 2-krtony zoom cyfrowy).

Kamery obrotowe IP Panasonic BB-HCM381CE to doskonałe narzędzie pracy dla osób ceniących wysoki komfort pracy, funkcjonalność oraz najlepszą jakość obrazu.

Podstawowe parametry użytkowe kamery IP Panasonic BB-HCM381CE:

- przetwornik obrazu: 1/4" 320000 pixel CCD,
- kompresja obrazu: JPEG,
- kompresja wideo: MJPEG (Motion JPEG),
- Obiektyw: F1.6 - 3.6,
- Rozdzielczość (max.) 640x480pixeli,
- Wymiary: 140 x 122 x 122 mm,
- Waga: 648g,

Przejdź do e-sklepu: BB-HCM381CE

Produkty podobne: kamery IP Panasonic