ctr.com.pl
Kupuj bez rejestracji!  

Systemy alarmowe – INTEGRA SATEL

Strona główna  »  Artykuły  »  Systemy alarmowe – INTEGRA SATEL


Systemy alarmowe – INTEGRA SATEL
Systemy alarmowe budowane w oparciu o centrale alarmowe INTEGRA SATEL to instalacje SSWiN, które cechuje funkcjonalność oraz najwyższa skuteczność pracy. Linia INTEGRA została opracowana z myślą o nowoczesnych instalacjach ochrony przeciwłamaniowej, napadowej oraz inteligentnego zarządzania budynkami.
Na serię INTEGRA składa się 5 profesjonalnych central alarmowych o jednakowej strukturze funkcjonalnej i programowej. Różnice między poszczególnymi modelami związane są z ich wielkością i możliwościami rozbudowy. Dzięki bardzo szerokiemu wyborowi każdy z użytkowników może wybrać produkt, który będzie optymalnie dostosowany do charakteru obiektu oraz wymagań stawianych przez poszczególne systemy alarmowe. Niespotykana funkcjonalność central alarmowych INTEGRA pozwala na współpracę praktycznie z każdym urządzeniem. Ponadto oferują wiele innych opcji współpracy z urządzeniami zewnętrznymi, w tym m.in.: różne sposoby reagowania w zależności od zdarzenia alarmowego, możliwość grupowania wejść, elastyczność stref czuwania). Centrale alarmowe z serii INTEGRA firmy SATEL cechują się również różnorodnością form obsługi i sterowania nowoczesnymi systemami alarmowymi. Systemy alarmowe budowane na bazie tych central mogą być sterowane za pomocą:

- manipulator LCD,
- klawiatura strefowa,
- czytnik kart zbliżeniowych,
- pilot zdalnego sterowania,
- przeglądarka stron internetowych WWW,
- komputer z odpowiednim oprogramowaniem.

Główne walory systemów alarmowych SATEL INTEGRA:

- Dostosowane do potrzeb użytkownika (bogata oferta i szeroki wybór)
- Wysoka funkcjonalność i szerokie możliwości adaptacji (integracja z innymi systemami, inteligentne zarządzanie)
- Komfortowa i prosta obsługa systemu alarmowego
- Najwyższa klasa zabezpieczeń (klasa zabezpieczeń „S”)
- Szerokie możliwości komunikacji, sterowania i automatyki (sterowanie bramami, drzwiami, wentylacją, ogrzewaniem, itp.)