ctr.com.pl
Kupuj bez rejestracji!  

Karty DVR - GV-650/12 PCI-E

Strona główna  »  Artykuły  »  Karty DVR - GV-650/12 PCI-E


Karty DVR - GV-650/12 PCI-E
GV-650/12 PCI-E Geovision to 12 kanałowe karty DVR, których konstrukcja została opracowana z myślą o pracy we współczesnych instalacjach monitoringu CCTV. Karty do monitoringu z serii GV-650/12 PCI-E cechują się podwyższoną funkcjonalnością i korzystną ceną, co sprawia, że jest to niezwykle atrakcyjna propozycja na budowę monitoringu wizyjnego.
Oprócz równoczesnego zapisu 12 sygnałów wizyjnych w czasie rzeczywistym urządzenie oferuje cyfrowy zapis dźwięku z 2 kanałów audio. Możliwość rejestracji zarówno sygnałów wizyjnych, jak I fonicznych oraz możliwość współpracy z instalacją alarmową pozwala na stworzenie kompletnego systemu bezpieczeństwa. Obraz rejestrowany jest z szybkością 50 klatek na sekundę. Kompresja plików wideo może odbywać się na kilka sposobów (MPEG4, Wavelet, GeoMPEG-4, Geo H264 oraz Geo Mpeg4 ASP), dzięki czemu możemy wybrać algorytm, który najlepiej będzie odpowiadał wymaganiom użytkownika i systemu CCTV. Cechą wyróżniającą model GV-650/12 PCI-E jest także szeregowa magistrala PCI-Express, która eliminuje konieczność dzielenia pasma pomiędzy kilka urządzeń ponieważ każde urządzenie jest bezpośrednio połączone z kontrolerem.

Dodatkowe właściwości użytkowe karty do monitoringu GV-650/12 PCI-E Geovision:

  • Funkcjonalne tryby zapisu obrazu (ręczny, ciągły, detekcja ruchu, kalendarz), które pozwalają na przystosowanie urządzenia do indywidualnych wymagań użytkownika
  • Możliwość ustawienia oddzielnego trybu pracy i jakości obrazu dla każdej kamery
  • Zdalny monitoring przez sieć LAN/WAN/Internet (przeglądarka Internet Explorer lub oprogramowanie DMMultiView)
  • Częste aktualizacje oprogramowania
  • Zabezpieczenie materiałów wideo znakiem wodnym
  • Funkcja Watch Dog restartująca system po chwilowych spadach napięcia
  • Powiadomienia sms lub e-mail o włączeniu alarmu lub wykryciu ruchu