ctr.com.pl
Kupuj bez rejestracji!  

AXIS 209FD

Strona główna  »  Artykuły  »  AXIS 209FD


AXIS 209FD
AXIS 209FD to kopułkowa kamera IP o spłaszczonej obudowie (dyskretna obserwacja) i wysokiej jakości wyświetlanego obrazu kolorowego, co czyni z niej idealną propozycję na budowę profesjonalnego systemu nadzoru wideo. Kamera sieciowa IP AXIS 209FD posiada na swoim wyposażeniu przetwornik obrazu CMOS 1/4" z funkcją progresywnego skanowania, który w połączeniu z wysokiej jakości obiektywem 3.0 mm/F2.0 fixed iris zapewnia prawidłowe odwzorowanie obiektów na obserwowanej scenie.
Obraz generowany przez kamery AXIS 209FD zawiera dużą ilość szczegółów, które znacznie ułatwiają rozpoznawanie obserwowanych osób i przedmiotów. Maksymalna rozdzielczość obrazu jaką zapewnia nam kamera AXIS 209FD to VGA 640 x 480 pikseli, co w połączeniu z wysoką częstotliwością odświeżania na poziomie do 30 kl./s, gwarantuje wysoką jakość i płynność uzyskiwanych nagrań wideo. Na wyposażeniu kamery sieciowej IP AXIS 209FD znalazło się miejsce dla funkcji wideo detekcji ruchu, która poprzez wspomaganie pracy operatora systemu, zwiększa jego skuteczność działania. Ponadto, kamera IP AXIS 209FD jako zaawansowane urządzenie sieciowe, zostało wyposażone w szereg ciekawych funkcji, które nie tylko zapewnia wydajną ale także bezpieczną pracę w sieci Internet.

Funkcje sieciowe kamery IP AXIS 209FD:

  • Filtrowanie adresów IP
  • Zaawansowana kontrola dostępu
  • Szyfrowanie HTTPS
  • Wsparcie dla protokołu internetowego IPv4/IPv6

Kamera sieciowa IP z serii AXIS 209FD obsługuje technologię Power over Ethernet (PoE) zgodnie z zaleceniem IEEE 802.3af, dzięki czemu może za pomocą jednego przewodu przesyłać dane i być zasilana.