ctr.com.pl
Kupuj bez rejestracji!  

Kamera szybkoobrotowa IP SNP-3300

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamera szybkoobrotowa IP SNP-3300


Kamera szybkoobrotowa IP SNP-3300
Kamera szybkoobrotowa IP SNP-3300 IPOLIS firmy Samsung to profesjonalne urządzenie sieciowe, które opracowano specjalnie z myślą o zastosowaniu w wymagających systemach telewizji przemysłowej, wykorzystujących sieć IP do transmisji i zarządzania materiałem wizyjnym. Kamera SNP-3300 oferuje zdalne sterowanie lub za pomocą specjalnego kontrolera. Istotną cechą użytkową prezentowanego produktu jest 30-krotny zoom optyczny, który w połączeniu z cyfrowym obrotem i pochyleniem, pozwala nie tylko na identyfikację osób ale również na skuteczne śledzenie poruszających się obiektów.
Za przetwarzanie obrazu o wysokiej jakości jest odpowiedzialna matryca CCD 1/4" z funkcją WDR, dzięki której kamera sieciowa IP SNP-3300 jest wstanie skutecznie pracować w strefach o nadmiernym oświetleniu. Kamera IP SNP-3300 została wyposażona w funkcję Dzień/Noc z filtrem podczerwieni, która poprzez automatyczną zmianę trybu pracy z kolorowego (520TVL) na monochromatyczny (570TVL) pozwala na skuteczne dozorowanie obiektów, w których panują zmienne warunki oświetleniowe. Ponadto producent zastosował w kamerze szereg funkcji zwiększających jakość w pracy w sieci IP, w tym: możliwość wyboru kompresji MPEG-4 lub JPEG, obsługa licznych protokołów i zabezpieczeń sieciowych oraz wsparcie dla statycznych i dynamicznych adresów IP. Wysoką efektywność nadzoru wideo gwarantuje wbudowana funkcja wideo detekcji ruchu, funkcja maskowania stref prywatnych oraz zestaw opcji powiadamiających o zdarzeniach alarmowych.

Pozostałe właściwości techniczne kamery IP Samsung z serii SNP-3300 IPOLIS:

  • Możliwość podglądania obrazu poprzez dedykowane oprogramowanie lub standardową przeglądarkę internetową,
  • Dwukierunkowa transmisja audio (monitoring akustyczny),
  • 128 definiowanych presetów pozycji,
  • Cyfrowy obrót,
  • Obrót w zakresie 360 stopni w nieskończoność z prędkością 240 stopni na sekundę,
  • Pochylenie w zakresie od -4 do 184 stopni z prędkością 240 klatek na sekundę,
  • 4 wejścia i 2 wyjścia alarmowe do integracji z systemami alarmowymi,
  • Szereg dodatkowych rozwiązań technologicznych, poprawiających jakość obrazu podczas pracy przy niskim poziomie oświetlenia.