ctr.com.pl
Kupuj bez rejestracji!  

AXIS M1103 6.0mm

Strona główna  »  Artykuły  »  AXIS M1103 6.0mm


AXIS M1103 6.0mm
AXIS M1103 6.0mm to kamera IP, która została odpowiednio przystosowana do efektywnej pracy w systemach nadzoru wideo, w których transmisja sygnałów audio/video odbywa się z wykorzystaniem sieci komputerowych TCP/IP. Ze względu na podwyższoną jakość wyświetlanego obrazu i wysoką funkcjonalność kamery IP z serii AXIS M1103 6.0mm znajdują szerokie zastosowanie w systemach monitoringu IP dla takich obiektów, jak: biura, oddziały banków, sklepy, kantory, itp.
Producent zastosował w kamerze przetwornik 1/4” progressive scan RGB CMOS, który pozwala na wyświetlenie krystalicznie czystego, niezwykle ostrego i bogatego w detale obrazu kolorowego w rozdzielczości SVGA (800x600) z częstotliwością odświeżania na poziomie 30 klatek na sekundę. Wysoka czułość na oświetlenie zastosowanego przetwornika pozwala na prawidłową pracę przy minimalnym oświetleniu na poziomie 0.9lux przy F1.8. Kolejną zaletą użytkową kamery IP z serii AXIS M1103 6.0mm jest możliwość regulowania rozdzielczości obrazu oraz możliwość wygenerowania kilku niezależnie skonfigurowanych strumieni w formacie H.264 oraz MJPEG. Dodatkowo na pokładzie modelu AXIS M1103 6.0mm znajdziemy kilka ciekawych rozwiązań, które dodatkowo zwiększają efektywność nadzoru wideo. Na uwagę zasługuje funkcja inteligentnej detekcji ruchu, opcja powiadamiania o zdarzeniach alarmowych (np. na wcześniej zdefiniowany adres e-mail) oraz cyfrowa funkcja PTZ.

Pozostałe cechu użytkowe funkcjonalnej kamery IP AXIS M1103 6.0mm:

  • Obsługa technologii PoE (ang. Power over Ethernet) – bezpośrednie zasilanie z sieci komputerowej
  • Bezpieczna praca w sieci IP (wielopoziomowa ochrona hasłem, filtrowanie adresów IP, szyfrowanie HTTPS, uwierzytelnienie IEEE 802.1x)
  • Mechanizm kontroli jakości usług QoS
  • Obsługa protokołu IPv4/IPv6
  • Wsparcie dla systemu wideo AXIS Hosting (AVHS)
  • Obsługa Application Programming Interface (API)
  • Profesjonalne oprogramowanie do zarządzania (AXIS Camera Station)
Więcej kamer: http://www.kamery.pl/produkty/kamery_ip/index.html