ctr.com.pl
Kupuj bez rejestracji!  

Monitoring kiosku, dobór kamery IP

Strona główna  »  Artykuły  »  Monitoring kiosku, dobór kamery IP


Monitoring kiosku, dobór kamery IP
Nadzór obiektu o niewielkiej powierzchni takiego jak kiosk wymaga z reguły jednej kamery. Musi ona być dostosowana do pracy w takich warunkach, a mianowicie: posiadać niewielkich rozmiarów obudowę (np. kopułkową) i obiektyw o szerokim kącie widzenia. Optymalną propozycją jest kopułkową kamera LC 613 firmy LC Security, która charakteryzuje się wysoką skutecznością oraz krystaliczną jakością dostarczanego obrazu, a poza tym bardzo przystępną ceną.

Model LC-613 to kamera megapikselowa, która rejestruje płynny materiał wideo, umożliwiający bezproblemową identyfikację osób i przedmiotów. Jest to możliwe gdyż posiada ona bardzo nowoczesny przetwornik obrazu, który jest w stanie wygenerować ostry i bogaty w detale obraz w rozdzielczości do 2 Mpix z prędkością nawet 25 klatek na sekundę. Korzystna cena nie oznacza braku dodatkowych funkcji - wręcz przeciwnie kamera IP LC-613 posiada wiele opcji znacznie zwiększających jej funkcjonalność. Warto wymienić chociażby funkcje detekcji ruchu, maski prywatności czy dzięki wbudowanemu mikrofonowi dwukierunkową transmisję dźwięku.

Kolejnym atutem modelu LC-613, który często okazuje się użyteczny jest łączność bezprzewodowa WiFi (802.11b/g, częstotliwość 2,4GHz), umożliwiająca instalację kamery nawet w trudno dostępnych miejscach, bez konieczności doprowadzania przewodów do transmisji wizji. Wśród wielu opcji dodatkowych prezentowanej kamery IP znajdziemy m.in.: funkcję automatycznego przywracania w przypadku wykrycia błędnej pracy kamery lub braku połączenia sieciowego, łączenie z serwerem VPN, możliwość obsługi do 16 użytkowników jednocześnie, powiadamianie o alarmach na e-mail, sekwencyjne wykonywanie zdjęć w formacie .jpg, praca wg harmonogramu oraz obsługę mobilną opartą o Windows Mobile, Symbian i iPhone.