ctr.com.pl
Kupuj bez rejestracji!  

Kamery megapikselowe IP

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamery megapikselowe IP


Kamery megapikselowe IP
Sieciowe systemy telewizji przemysłowej cieszą się coraz większą popularnością. Dlatego nikogo już nie dziwi wzmożona konkurencja wśród głównych dostawców urządzeń służących do budowy elektronicznych systemów nadzoru wideo. Obecnie każdy liczący się producent posiada ofertę z zakresu kamer IP, które umożliwiają budowę nowoczesnych instalacji monitoringu IP.

Jedną z ciekawszych ofert, skierowaną praktycznie do każdej grupy odbiorców, przygotowała firma LC Security, która w ostatnich tygodniach wprowadziła do swojej oferty zaawansowane kamery megapikselowe, charakteryzujące się podwyższoną funkcjonalnością, doskonałą jakością obrazu oraz przystępną ceną.

Kamery megapikselowe IP LC Security dostępne są w następujących wersjach: LC-601 – kamera stałopozycyjna do zastosowań wewnętrznych, LC-603 – kamera stałopozycyjna do zastosowań wewnętrznych z opcją zasilania PoE, LC-613 – kamera kopułkowa do zastosowań wewnętrznych, LC-626 – kamera zintegrowana w obudowie odpornej na warunki pogodowe i akty wandalizmu (klasa szczelności IP66). Modele LC-601, LC-613 i LC-626 oferują łączność bezprzewodową w standardzie 802.11b/g, dzięki czemu charakteryzują się łatwą instalacją nawet w trudno dostępnych miejscach. Ponadto, można je także w łatwy sposób przenosić z miejsca na miejsce.

Podstawową zaletą wszystkich modeli jest możliwość dostarczenia bardzo szczegółowego obrazu w rozdzielczości 2 Mpix. Dzięki tak wysokiej rozdzielczości obrazu, skuteczna identyfikacja osób i przedmiotów nie sprawia żadnego problemu. Na wyposażeniu kamery kopułkowej LC-613 i kamery zintegrowanej LC-626 znajdziemy wbudowany reflektor podczerwieni, który umożliwia prowadzenie skutecznego nadzoru wideo w każdych warunkach oświetleniowych, nawet w sytuacjach całkowitego braku oświetlenia. Wszystkie kamery megapikselowe IP LC Security zapewniają możliwość jednoczesnego wygenerowania dwóch niezależnie skonfigurowanych strumieni wideo w formatach H.264 i MJPEG. Pozostałe cechy wspólne: wbudowany mikrofon (nasłuch odgłosów z otoczenia kamery), dwukierunkowa transmisja dźwięku, slot kart pamięci SD (lokalny zapis zdarzeń na kartach o pojemności do 32GB), detekcja ruchu, maski prywatności oraz zdalny podgląd obrazu z kamery w dowolnym miejscu (obsługa mobilna oparta o Windows Mobile, Symbian i iPhone).