ctr.com.pl
Kupuj bez rejestracji!  

Kamery miniaturowe do monitoringu

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamery miniaturowe do monitoringu


Kamery miniaturowe do monitoringu
Kamery miniaturowe do monitoringu stanowią doskonałe uzupełnienie dla wszystkich, profesjonalnych systemów telewizji przemysłowej, w których zachodzi konieczność prowadzenia obserwacji z ukrycia. Obecnie w sprzedaży dostępnych jest wiele modeli kamer miniaturowych, jednak tylko niektóre z nich są w stanie prawidłowo i skutecznie pracować we współczesnych systemach nadzoru CCTV.

Jedną z nielicznych kamer miniaturowych, która jest w stanie sprostać wymaganiom stawianym przez współczesne systemy telewizji przemysłowej CCTV jest mini kamera LC-010 Nano, która oferuje krystalicznie czysty obraz kolorowy oraz umożliwia prowadzenie obserwacji w nocnych warunkach oświetleniowych. Jej miniaturowe rozmiary (11.5 x 11.5 x 17mm) pozwalają na prowadzenie dyskretnej obserwacji w systemach monitoringu dla domów, biur, kantorów i sklepów.

Podstawowym elementem konstrukcji kamery miniaturowej LC-010 Nano jest profesjonalny przetwornik obrazu 1/3” CMOS z cyfrowym systemem przetwarzania DSP, zapewniający bardzo dokładną reprodukcję obserwowanej sceny oraz szczegółowy obraz w podwyższonej rozdzielczości poziomej 520 linii telewizyjnych (możliwe dokładne rozpoznanie obserwowanych osób i przedmiotów). Dzięki bardzo wysokiej czułości na oświetlenie (0,008 Lux przy F1.2), kamera miniaturowa LC-010 Nano pozwala na prowadzenie efektywnej obserwacji niemal w całkowitej ciemności. Na uwagę zasługują także zastosowane w kamerze funkcje dodatkowe takie, jak: automatyczny balans bieli AWB, kompensacja światła tylnego BLC oraz automatyczna kontrola wzmocnienia AGC.