ctr.com.pl
Kupuj bez rejestracji!  

Monitoring domu

Strona główna  »  Artykuły  »  Monitoring domu


Monitoring domu
Przedstawiamy gotowy zestaw monitoring domu, przeznaczony do samodzielnego montażu, który dzięki zastosowanym rozwiązaniom, charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością oraz skutecznością prowadzonego nadzoru wideo. Gotowy monitoring domu to zestaw, który pozwoli Ci na zdalne zarządzanie systemem z poziomu przeglądarki internetowej oraz urządzeń mobilnych z dowolnego miejsca na świecie.

Proponowane rozwiązanie zostało skompletowane z wysokiej jakości urządzeń CCTV, w tym przede wszystkim profesjonalnego rejestratora cyfrowego LC-4004 z dyskiem twardym 500 GB oraz czterech profesjonalnych kamer Dzień/Noc LC-700 (wbudowany oświetlacz podczerwieni), które odpowiednio przystosowano do pracy, zarówno w środowisku wewnętrznym, jak i zewnętrznym.

Znajdujący się w zestawie rejestrator cyfrowy LC-4004 pozwala na płynne wyświetlanie (maksymalnie 704x576 PAL) i nagrywanie obrazu z kamer przemysłowych. Łączna prędkość zapisu obrazu dla rozdzielczości PAL D1 wynosi 100 kl./s (25 kl./s dla każdego kanału wideo), natomiast dla rozdzielczości CIF 200 kl./s (50fps dla każdego kanału wideo). Na jego wyposażeniu znajdziemy dodatkowe wyjście wideo typu VGA oraz wbudowany interfejs sieciowy Ethernet, umożliwiający jego bezpośrednie podłączenie do sieci komputerowej.

Wchodzące w skład zestawu kamery przemysłowe LC-700 pracują w oparciu o zaawansowany przetwornik Sony CCD 1/3” z chipsetem Effio-E, który nie tylko generuje niezwykle szczegółowy obraz w rozdzielczości 700 linii TV (możliwa precyzyjna identyfikacja osób i przedmiotów), ale także oferuje dostęp do licznych opcji dodatkowych, takich jak: technologia ATR (ang. Adaptive Tone Reproduction), funkcja redukcji szumów (2D Noise Reduction), detekcja ruchu, funkcja maskowania obszarów prywatnych, opcja HLC (ang. High Light Compensation) oraz menu ekranowe OSD. Kamera zintegrowana LC-700 posiada hermetyczną obudowę, umożliwiającą pracę w środowisku zewnętrznym.

W zestawie monitoring domu znajdziemy także wszelkie niezbędne akcesoria, potrzebne do wykonania instalacji CCTV. Wśród nich znajdziemy wysokiej klasy zasilacz do kamer przemysłowych 12-14V 2,5A oraz 4x przewód RG6 10m PREMIUM (zamocowane końcówki BNC oraz giętki).