ctr.com.pl
Kupuj bez rejestracji!  

Kamery samochodowe

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamery samochodowe


Kamery samochodowe
Rosnąca liczba samochodów na polskich drogach sprawia, że bardzo często dochodzi do różnych kolizji. W takich sytuacjach niemal zawsze wzywana jest Policja i mamy szczęście jeśli uda im się w miarę szybko odtworzyć prawidłowy przebieg zdarzenia. Gorzej niestety jest wtedy kiedy policja nie jest w stanie określić sprawcy kolizji i o winie musi rozstrzygnąć sąd. Jak ustrzec się przed dodatkowymi kosztami i straconym czasem na rozprawę sądową?

Idealnym rozwiązaniem są kamery samochodowe z wbudowanym rejestratorem, które pozwalają na wizyjny monitoring trasy pojazdów oraz rejestrację zdarzeń drogowych.

W monitoringu samochodów firmowych i prywatnych doskonale sprawdza się kamera samochodowa z rejestratorem LC-MV-1280LCD, która na tle podobnych produktów wyróżnia się za sprawą przystępnej ceny, wysokiej funkcjonalności i dobrej jakości generowanego obrazu. Kamera samochodowa urządzenia mobilnego LC-MV-1280LCD oferuje obraz w rozdzielczości maksymalnej 1280x960 (interpolowana). Rozdzielczość rzeczywista obrazu VGA 640x480 pikseli. Materiał wideo z kamery jest rejestrowany lokalnie na karcie pamięci SD/SDHC/MMC (format AVI), której pojemność może wynosić do 32 GB (starcza na wielogodzinne nagrania zdarzeń drogowych). Prezentowany produkt wyposażono w wyświetlacz LCD o przekątnej 2,5”, zapewnia podgląd obrazu trasy na w trybie żywo. Stabilny montaż do płaskich powierzchni (np. szybach, polerowanych lub emaliowanych powierzchniach metalowych), zapewnia odporny na wstrząsy uchwyt z dużą przyssawką.

Na uwagę zasługują także inne właściwości użytkowe kamery samochodowej LC-MV-1280LCD, takie jak: zasilacz DC 12-24V/5V z wtykiem do zapalniczki samochodowej, możliwość wykonywania zdjęć, interfejs USB do eksportu danych na inne urządzenia (np. komputer PC) oraz wbudowany obiektyw o kącie widzenia 70°.