ctr.com.pl
Kupuj bez rejestracji!  

Kamera szybkoobrotowa PTZ LC-9030L

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamera szybkoobrotowa PTZ LC-9030L


Kamera szybkoobrotowa PTZ LC-9030L
Z myślą o budowie skutecznych w działaniu systemów telewizji przemysłowej dla obiektów o dużej powierzchni, firma LC Security wprowadziła do oferty kamerę szybkoobrotową LC-9030L, która charakteryzuje się bardzo przystępną ceną oraz właściwościami, umożliwiającymi efektywne monitorowanie takich obiektów, jak: centra handlowe, przedsiębiorstwa produkcyjne, magazyny, itp. Jednym z głównych atutów kamery PTZ LC-9030L jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i warunki pogodowe obudowa (spełnia wytyczne normy IP66), która skutecznie zabezpiecza wrażliwą elektronikę przed wodą, kurzem i wilgocią.

Kamera szybkoobrotowa LC-9030L posiada wysokiej klasy mechanizm PTZ, który umożliwia jej pełny obrót, pochylenie oraz 30-krotne zbliżenie optyczne. Za generowanie czystych i szczegółowych obrazów w rozdzielczości poziomej 520 TVL odpowiada profesjonalny przetwornik obrazu CCD marki Sony. Wyposażona w funkcję Dzień/Noc może stabilnie pracować w zmiennych warunkach oświetleniowych, dzięki czemu doskonale sprawdza się w miejscach, w których dozór wizyjny należy prowadzić przez 24 godziny na dobę.

Na uwagę zasługują także opcje dodatkowe, których zadaniem jest zapewnienie jak najlepsze jakości obrazu podczas pracy w niekorzystnych warunkach, w tym m.in.: sterowanie przysłoną obiektywu Auto-Iris, automatyczne wzmocnienie sygnału AGC, automatyczny balans bieli AWB oraz kompensacja światła tylnego BLC.