ctr.com.pl
Kupuj bez rejestracji!  

Kamery sportowe HD

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamery sportowe HD


Kamery sportowe HD
W sprzedaży dostępnych jest wiele modeli kamer sportowych HD, które różnią się od siebie zarówno wyglądem, jak i parametrami użytkowymi. Przykładem funkcjonalnej kamery sportowej, która sprawdzi się zarówno latem, jak i zimą, jest kamera do sportów ekstremalnych w wersji LC-HD10. Podstawowym atutem modelu LC-HD10 jest solidna obudowa, która charakteryzuje się nie tylko estetycznym wykończeniem, ale także wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i warunki pogodowe. Ponadto, wodoszczelna obudowa kamery HD sportowej LC-HD10, pozwala na jej użytkowanie pod wodą na głębokości do 20 metrów.

Kamera sportowa HD LC-HD10 została wyposażona w wygodny system mocowań, który umożliwia bezpieczny i stabilny montaż kamery w różnych miejscach. Łatwa obsługa urządzenia odbywa się za pomocą trzech przycisków. Niezwykle istotną cechą modelu LC-HD10 są wbudowane diody LED, które pozwalają na kręcenie filmów przy nocnym oświetleniu.

W kamerze sportowej LC-HD10 zastosowano wysokiej klasy przetwornik obrazu typu 5,0 MP CMOS, który pozwala na uzyskanie nagrań wideo w jakości HD 720p oraz zdjęć w rozdzielczości 2560x1920 pikseli. Kolejnym dużym plusem kamery LC-HD10 jest rejestracja dźwięku oraz inicjacja nagrań wideo na podstawie ruchu. Warto także wspomnieć o innych cechach omawianego produktu, takich jak: zapis danych na karcie pamięci microSD o pojemności do 32 GB, łatwy eksport danych na inne urządzenia, wyjście TV-out, wbudowany wysokiej jakości akumulator zasilający.