ctr.com.pl
Kupuj bez rejestracji!  

Kamery do monitoringu zewnętrznego

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamery do monitoringu zewnętrznego


Kamery do monitoringu zewnętrznego
Z przyjemnością przedstawiamy nową kamerę przemysłową LC-777 LC Security, która zarówno pod kątem konstrukcyjnym, jak i zastosowanych technologii i rozwiązań, pozwala na budowę niezawodnych systemów telewizji przemysłowej pracujących w środowisku zewnętrznym. Kamera przemysłowa zewnętrzna LC-777 oferuje wszystko to, czego wymaga się od profesjonalnych kamer służących do prowadzenia obserwacji na zewnątrz budynków.

Przede wszystkim została ona wyposażona w hermetyczną obudowę o klasie szczelności IP66, która skutecznie chroni jej wnętrze przed negatywnym oddziaływaniem warunków pogodowych oraz przed uszkodzeniami mechanicznymi wynikającymi np. z aktów wandalizmu. Kamera przemysłowa LC-777 została także odpowiednio dostosowana do prowadzenia obserwacji przez całą dobę, nawet gdy obserwowana scena jest całkowicie pozbawiona oświetlenia. Niezawodna praca przez 24 godziny na dobę jest możliwa dzięki funkcji Dzień/Noc ze zintegrowanym promiennikiem podczerwieni IR LED, którego zasięg podświetlenia wynosi aż 60 m.

Na szczególną uwagę zasługuje zastosowany w kamerze przetwornik obrazu CCD Sony z układem Effio-P, który wzbogaca kamerę o szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które jeszcze do niedawna były zarezerwowane wyłącznie dla profesjonalnych kamer sieciowych IP. Dzięki zastosowanej matrycy CCD, kamera CCTV zintegrowana LC-777 dostarcza niezwykle wyraźny obraz w rozdzielczości poziomej 700 linii TV. Warto także wspomnieć o obsłudze takich funkcji, jak: adaptacyjna reprodukcja kolorów (ATR-EX), cyfrowa redukcja szumów (2D & 3D NR), cyfrowe zwiększanie czułości na oświetlenie (Sens-Up) oraz szeroki zakres dynamiki (True WDR).