ctr.com.pl
Kupuj bez rejestracji!  

CTR PARTNER opinie

Strona główna  »  Artykuły  »  CTR PARTNER opinie


CTR PARTNER opinie
Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej nowej kamerze przemysłowej marki LC Security w wersji LC-1000. W naszej opinii obecnie jest to jedna z ciekawszych propozycji na budowę ekonomicznych systemów zewnętrznego monitoringu wideo. Naszą szczególną uwagę zwrócił zastosowany w kamerze przetwornik obrazu Sony 1,3 Megapixel, dzięki któremu mimo, że jest to kamera analogowa oferuje krystalicznie czysty i wyjątkowo szczegółowy obraz w jakości porównywalnej do kamer sieciowych HD 720p. Rozdzielczość pozioma obrazu generowanego przez kamerę LC-1000 wynosi aż 1000 linii telewizyjnych.

Kolejną zaletą kamery CCTV LC-1000 jest jej solidna konstrukcja, która zapewnia bezawaryjną pracę w zewnętrznym środowisku. Obudowa prezentowanej kamery skutecznie zabezpiecza jej wnętrze przed uszkodzeniami mechanicznymi i warunkami pogodowymi. Zastosowany w kamerze obiektyw ze zmienną ogniskową 2,8~12 mm i ręcznym zoomem, zapewnia prawidłowe zachowanie odpowiednich proporcji i kształtów obserwowanych obiektów oraz pozwala na odpowiednie dostosowanie kąta widzenia urządzenia do miejsca jego pracy.


Oczywiście kamera zintegrowana LC-1000 została odpowiednio przystosowana do pracy w trybie całodobowej. Znajdujący się na jej wyposażeniu reflektor IR LED pozwala na skuteczną pracę nawet w całkowitej ciemności. Dodatkowo kamera przemysłowa LC-1000 posiada automatyczny balans bieli LC-AWB, automatyczne wzmocnienie sygnału LC-AGC, system redukcji szumów trójwymiarowych LC-3DNR. Jeśli chcą Państwo poznać inne CTR Partner opinie na temat kamer przemysłowych i innych urządzeń telewizji CCTV, zachęcamy do częstszych odwiedzin naszej strony.