ctr.com.pl
Kupuj bez rejestracji!  

iProVel procentuje

Strona główna  »  Artykuły  »  iProVel procentuje


iProVel procentuje
Niedawno założona firma iProVel dąży do wybicia się na rynku monitoringu przemysłowego poprzez nacisk na nowoczesne rozwiązania technologiczne i wysokie parametry swoich produktów.

Powiew świeżości

Jak wiadomo, czas zweryfikuje autentyczną jakość produktów oraz obsługi konsumenta, jednak śmiało można powiedzieć, że iProVel posiada wyjątkowy potencjał by zaistnieć oraz utrzymać się na rynku związanym z monitoringiem. Dodatkowym plusem na korzyść młodej firmy jest fakt, że ich kamery są dystrybowane przez lidera systemów zabezpieczeń CTR Partner. iProVel w swoim aktualnym stadium wygląda na firmę, która może spełnić wszystkie potrzeby potencjalnego klienta a autentyczna jakość produktów nie powinna zamartwiać ze względu na wartościowego dystrybutora.

Technologiczne nowinki kluczem do sukcesu

iProVel oferuje swoim klientom mnóstwo rozwiązań wpływających pozytywnie na bezpieczeństwo. iProVel na swojej witrynie posiada osobną zakładkę zadedykowaną wszystkim używanym w ich produktach rozwiązaniom. Są tam opisy tak wielu funkcji, że spokojnie zajmie to klientowi jeden wieczór. Wszystkie z nich pozwalają w jakiś sposób zwiększyć efektywność kamer i ich niezawodność. Reprodukcja tonów, szeroki zakres dynamiki, inwersja mocnego oświetlenia, balans bieli, regulacja wzmocnienia, redukcja szumów. 

Większość wspomnianych zastosowań można znaleźć u innych producentów, jednak ciężko o kamerę łączącą wszystkie te technologie. Z tego co można wyczytać na stronie młodej firmy, wydaje się że właśnie to jest ich celem. Kamera, która ma jak najwięcej funkcji i zastosowań.

Innowacje, technologie i szansa na zdobycie rynku.

iProvel wydaje się być firmą, która jest w stanie spełnić wszystkie potrzeby potencjalnego klienta. Pozostaje liczyć, że wszystkie założenia firmy zostaną spełnione. Gdyby tak się stało to rynek monitoringu przemysłowego zyskałby kolejnego dużego gracza mogącego zagrozić pozostałym w branży firmowym gigantom. Na dzień bieżący na witrynie sieciowej firmy można doliczyć się dwudziestu sześciu różnych trybów, funkcji i zastosowań co jest imponujące samo w sobie. iProVel jest firmą, której poczynania zdecydowanie warto śledzić oraz czekać na rozwój wydarzeń.

Szeroka gama produktów iProVel dostępna jest w sklepie nvr.pl