ctr.com.pl
Kupuj bez rejestracji!  

LC Security

Strona główna  »  Artykuły  »  LC Security


LC Security
LC Security to obecnie jedna z najlepszych marek zajmujących się produkcją sprzętu elektronicznego na potrzeby systemów telewizji przemysłowej. W ofercie LC Security znajduje się bardzo szeroka gama produktów wizyjnych, rejestratorów cyfrowych oraz profesjonalnych obiektywów do kamer przemysłowych.
W ostatnim czasie firma LC Security wprowadziła na rynek szeroką ofertę kamer szybkoobrotowych przystosowanych zarówno do pracy w warunkach wewnętrznych jak i zewnętrznych. Ponadto, nie tak dawno pojawiły się także na rynku profesjonalne klawiatury do sterowania kamerami obrotowymi z serii LC.



Model LC-9018L/C to kamera szybkoobrotowa stworzona głównie na potrzeby wewnętrznych aplikacji monitoringu CCTV. Kamera LC-9018L/C to jedna z najbardziej zawansowanych technologicznie kamer przemysłowych dostępnych na rynku. Model LC-9018L/C charakteryzuje się doskonałej jakości cyfrowym przetwornikiem obrazu DSP oraz możliwością dokonywania imponujących zbliżeń (18x optyczny i 10x cyfrowy). Kamera przystosowana jest do pracy w całodobowych aplikacjach CCTV. Zdolność rozdzielcza na poziomie 480TVL oraz możliwość dokonywania bardzo dużych zbliżeń, gwarantuje dokładne rozpoznanie każdego szczegółu znajdującego się w kadrze kamery. Pozostałe parametry techniczne: przetwornik CCD Sony SuperHAD, czułość 0,01Lx, AGC,
automatyczny balans bieli, BLC, preset pozycji 128, synchronizacja wewnętrzna /zewnętrzna.



LC-9036L to dla odmiany kamera marki LC Security przystosowana głównie do zastosowania w środowisku zewnętrznym. Podobnie jak model powyżej, urządzenie zostało wykonane z najwyższej jakości podzespołów, pośród których kluczowe znaczenie ma przetwornik obrazu SONY CCD Exview (dzień/noc). Cechą wyróżniającą model LC-9036L jest potężny wręcz niespotykany dotąd 36-krotny zoom optyczny. Z tego też względu urządzenie doskonale sprawdza się w monitorowaniu ogromnych powierzchni zewnętrznych. Pozostałe parametry techniczne: przetwornik CCD Sony SuperHAD, rozdzielczości 480 TVL, AGC, automatyczny balans bieli, BLC oraz Auto Focus.



W ofercie LC Security znajdują się także profesjonalne klawiatury przystosowane do sterowania tymi zaawansowanymi technologicznie kamerami szybkoobrotowymi. Na dzień dzisiejszy dostępne są dwie klawiatury sterujące LC-8000 i LC-9000. Parametry techniczne kontrolera LC-9000: obsługa maksymalnie 32 kamer CCTV, interfejs RS485 i RS232, joystick 3D oraz protokoły Pelco D, Pelco P, VinPD, Matri.