ctr.com.pl
Kupuj bez rejestracji!  

LC Security

Strona główna  »  Artykuły  »  LC Security


LC Security
LC Security to obecnie jedna z najlepszych marek zajmujących się produkcją sprzętu elektronicznego na potrzeby systemów telewizji przemysłowej. W ofercie LC Security znajduje się bardzo szeroka gama produktów wizyjnych, rejestratorów cyfrowych oraz profesjonalnych obiektywów do kamer przemysłowych.
W ostatnim czasie firma LC Security wprowadziła na rynek szeroką ofertę kamer szybkoobrotowych przystosowanych zarówno do pracy w warunkach wewnętrznych jak i zewnętrznych. Ponadto, nie tak dawno pojawiły się także na rynku profesjonalne klawiatury do sterowania kamerami obrotowymi z serii LC.Model LC-9018L/C to kamera szybkoobrotowa stworzona głównie na potrzeby wewnętrznych aplikacji monitoringu CCTV. Kamera LC-9018L/C to jedna z najbardziej zawansowanych technologicznie kamer przemysłowych dostępnych na rynku. Model LC-9018L/C charakteryzuje się doskonałej jakości cyfrowym przetwornikiem obrazu DSP oraz możliwością dokonywania imponujących zbliżeń (18x optyczny i 10x cyfrowy). Kamera przystosowana jest do pracy w całodobowych aplikacjach CCTV. Zdolność rozdzielcza na poziomie 480TVL oraz możliwość dokonywania bardzo dużych zbliżeń, gwarantuje dokładne rozpoznanie każdego szczegółu znajdującego się w kadrze kamery. Pozostałe parametry techniczne: przetwornik CCD Sony SuperHAD, czułość 0,01Lx, AGC,
automatyczny balans bieli, BLC, preset pozycji 128, synchronizacja wewnętrzna /zewnętrzna.LC-9036L to dla odmiany kamera marki LC Security przystosowana głównie do zastosowania w środowisku zewnętrznym. Podobnie jak model powyżej, urządzenie zostało wykonane z najwyższej jakości podzespołów, pośród których kluczowe znaczenie ma przetwornik obrazu SONY CCD Exview (dzień/noc). Cechą wyróżniającą model LC-9036L jest potężny wręcz niespotykany dotąd 36-krotny zoom optyczny. Z tego też względu urządzenie doskonale sprawdza się w monitorowaniu ogromnych powierzchni zewnętrznych. Pozostałe parametry techniczne: przetwornik CCD Sony SuperHAD, rozdzielczości 480 TVL, AGC, automatyczny balans bieli, BLC oraz Auto Focus.W ofercie LC Security znajdują się także profesjonalne klawiatury przystosowane do sterowania tymi zaawansowanymi technologicznie kamerami szybkoobrotowymi. Na dzień dzisiejszy dostępne są dwie klawiatury sterujące LC-8000 i LC-9000. Parametry techniczne kontrolera LC-9000: obsługa maksymalnie 32 kamer CCTV, interfejs RS485 i RS232, joystick 3D oraz protokoły Pelco D, Pelco P, VinPD, Matri.